Serum Eesterlash jest produktem kosmetycznym służącym do pielęgnacji wrażliwej skóry powiek oraz tworzy barierę, która niweluje niepożądane reakcje typu nadwrażliwość na mocne składniki chemiczne zawarte w klejach do przedłużania rzęs. NIE JEST to lek, NIE JEST to antidotum, NIE zapobiega wystąpieniu reakcji alergicznej oraz NIE JEST produktem farmaceutycznym.
REMOVER w kremie 15g
39,90 zł
Brutto
Dzięki swojej stałej konsystencji, pozwala na łatwe i bezinwazyjne usunięcie rzęs przedłużanych. Idealnie sprawdza się dla oczu wrażliwych. Można go użyć tuż przed założeniem nowej aplikacji, należy jednak pamiętać o dokładnym umyciu rzęs po zastosowaniu removera.
Sposób użycia:
Nanieść remover na nasadę rzęs przedłużanych. Odczekać do 10 minut, następnie zetrzeć preparat do sucha. Kolejny krok to porządne wyszorowanie rzęs z resztek produktu przy użyciu szamponu do tego przeznaczonego.
Pojemność: 15g
(edytuj w module Customer Reassurance)
(edytuj w module Customer Reassurance)
(edytuj w module Customer Reassurance)
76 Przedmioty
inne produkty
16 innych produktów w tej samej kategorii: